Agenda

mei
17-5 Veld 1 of 2 08:45 - 11:30
19-5 Veld 1 of 2 08:45 - 10:30
19-5 Veld 1 of 2 10:30 - 12:00
20-5 Veld 1 of 2 13:00 - 15:00
21-5 Veld 1 of 2 08:45 - 10:30
21-5 Veld 1 of 2 09:00 - 10:30
21-5 Veld 1 of 2 13:00 - 14:30
22-5 Veld 1 MB2 - MB1 10:00 - 11:15
22-5 Veld 2 MD1 - MB3 10:15 - 11:30
22-5 Studio InDans 11:00 - 15:00
22-5 Veld 2 MC2 - JC1 11:45 - 13:00
22-5 Veld 1 MD2 - MC4 12:45 - 14:00
23-5 Veld 1 (1/2) H35A 11:30 - 13:00
24-5 Veld 1 of 2 08:45 - 11:30
26-5 Veld 1 of 2 08:45 - 10:30
26-5 Veld 1 of 2 10:30 - 12:00
27-5 Veld 1 of 2 10:00 - 11:00
27-5 Veld 1 of 2 13:00 - 15:00
28-5 Veld 1 of 2 08:45 - 10:30
28-5 Veld 1 of 2 09:00 - 10:30
28-5 Veld 1 of 2 13:00 - 14:30
29-5 Veld 2 + 3 Jongste Jeugd 09:00 - 11:00
29-5 Veld 1 Jongste Jeugd 09:00 - 10:00
29-5 Veld 1 MD4 - MD3 10:15 - 11:30
29-5 Studio InDans 11:00 - 15:00
30-5 Veld 1 (1/2) H35A 11:30 - 13:00
31-5 Veld 1 of 2 08:45 - 11:30
juni
2-6 Veld 1 of 2 10:30 - 12:00
3-6 Veld 1 of 2 10:00 - 11:00
3-6 Veld 1 of 2 13:00 - 15:00
4-6 Veld 1 of 2 09:00 - 10:30
4-6 Veld 1 of 2 13:00 - 14:30
5-6 Veld 1 + 2 + 3 Slotdag Jongste Jeugd DHC 09:00 - 12:00
5-6 Studio InDans 12:00 - 15:00
7-6 Trimmerscompetitie 20:00 - 23:00
9-6 Veld 1 of 2 10:30 - 12:00
10-6 Veld 1 of 2 13:00 - 15:00
11-6 Veld 1 of 2 09:00 - 10:30
11-6 Veld 1 of 2 13:00 - 14:30
12-6 Veld 1 + 2 + 3 Jongste Jeugd 09:00 - 11:00
16-6 Veld 1 of 2 10:30 - 12:00
17-6 Veld 1 of 2 13:00 - 15:00
18-6 Veld 1 of 2 09:00 - 10:30
18-6 Veld 1 of 2 13:00 - 14:30
19-6 Veld 1-2-3 Jongste Jeugd 09:00 - 11:00
19-6 Veld 1-2-3 Jongste Jeugd 09:00 - 11:00
23-6 Veld 1 of 2 10:30 - 12:00
24-6 Veld 1 of 2 13:00 - 15:00
25-6 Veld 1 of 2 09:00 - 10:30
25-6 Veld 1 of 2 13:00 - 14:30
26-6 Veld 1-2-3 Jongste Jeugd 09:00 - 11:00
juli
5-7 Trimmerscompetitie 20:00 - 23:00
17-7 Zomerkamp Meerhockey D-jeugd (na opgave) 10:00 - 19:00
19-7 Zomerkamp Meerhockey C-jeugd (na opgave) 10:00 - 13:00
23-7 Zomerkamp Meerhockey B-jeugd (na opgave) 10:00 - 19:00
september
1-9 Veld 1 of 2 10:30 - 12:00