Trainingsschema

Dit schema loopt van 22-2-2021 t/m 28-2-2021
Junioren A
MA1
14:00 - 15:15
W1 - AB
Trainer(s)
Frank Smit
Opmerkingen
Oefenwedstrijd MA1-MB1
Junioren B
MB1
14:00 - 15:15
W1 - CD
Trainer(s)
Willem-Jan Camstra
Opmerkingen
Oefenwedstrijd MA1 - MB1
Junioren C
MC1
10:15 - 11:30
W1 - AB
Trainer(s)
Henk Beertema
Paul Blankert
Opmerkingen
MC2
11:00 - 12:15
W2 - CD
Trainer(s)
Ben Buys
Opmerkingen
Oefenwedstrijd MD1-MC2
Junioren D
MD1
11:00 - 12:15
W2 - AB
Trainer(s)
Debora Heilbron
Inez Fokkens
Opmerkingen
Oefenwedstrijd MD1-MC2
MD2
11:30 - 12:45
W1 - AB
Trainer(s)
Andy Kraag
Dagmar Rietberg
Ferdi Rexwinkel
Jorrit van Bennekom
Opmerkingen
Oefenwedstrijd MD2-MD3
MD3
11:30 - 12:45
W1 - CD
Trainer(s)
Lynn den Hertog
Ruth Schippers
Opmerkingen
Oefenwedstrijd MD2-MD3
MD4
12:15 - 13:30
W2 - AB
Trainer(s)
Nicole Bulten
Opmerkingen
Training MD4
Jongste jeugd E8
M8E1
09:00 - 10:00
W2 - B
Trainer(s)
Mariëlle Renckens
Opmerkingen
M8E2
09:00 - 10:00
W2 - C
Trainer(s)
Frank Rougoor
Mireille Hendriksen
Opmerkingen
M8E3
09:00 - 10:00
W2 - D
Trainer(s)
Debbie Visser
Karen Swierstra
Opmerkingen
M8E4
09:00 - 10:00
W2 - A
Trainer(s)
Astrid Schultz
Opmerkingen
Jongste jeugd E
M6E1
09:00 - 10:00
W1 - B
Trainer(s)
Iwan Smit
Robbert Remmelink
Opmerkingen
M6E2
09:00 - 10:00
W1 - C
Trainer(s)
Ilse Bax Kiburg
Rianne de Weerd
Opmerkingen
M6E3
09:00 - 10:00
W1 - D
Trainer(s)
Margot van der Kemp
Marieke Wassink
Opmerkingen
M6E4
09:00 - 10:00
W1 - A
Trainer(s)
Jill Schrader
Judith Roelofsen
Opmerkingen
M6E5
09:00 - 10:00
W1 - B
Trainer(s)
Remco Berentsen
Opmerkingen
M6E6
09:00 - 10:00
W1 - C
Trainer(s)
Houkelien Maatman
Opmerkingen
Jongste jeugd F
MF1
10:00 - 11:00
Z3 - C
Trainer(s)
Paul van Erk
Roel Nieuwenhuis
Opmerkingen
MF2
10:00 - 11:00
Z3 - D
Trainer(s)
René Post
Tijmen Tomesen
Opmerkingen
MF3
10:00 - 11:00
W2 - A
Trainer(s)
Erik Bos
Opmerkingen
MF4
10:00 - 11:00
W2 - B
Trainer(s)
Karin Kruitwagen
Willemijn Veenes
Opmerkingen
MF5
10:00 - 11:00
W2 - C
Trainer(s)
Rob Zeevalkink
Robin van Leeuwen
Opmerkingen
MF6
10:00 - 11:00
W2 - D
Trainer(s)
Minke Tankink
Opmerkingen
Overig
TR-E6
09:00 - 10:00
W1 - D
Trainer(s)
Houkelien Maatman
Opmerkingen
TR-E8
09:00 - 10:00
W2 - B
Trainer(s)
Lotte Schippers
Opmerkingen
TR-F
10:00 - 11:00
W2 - C
Trainer(s)
Minke Tankink
Opmerkingen
Junioren C
JC1
10:15 - 11:30
W1 - CD
Trainer(s)
Dynand Bolster
Rogier Oosting
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8E1
09:00 - 10:00
W2 - A
Trainer(s)
Barbara Steenbergen
Evelien Termeer
Opmerkingen
Jongste jeugd E
J6E1
09:00 - 10:00
W1 - A
Trainer(s)
Gabbe van der Zwan
Wijnand Truijens
Opmerkingen
Jongste jeugd F
JF1
10:00 - 11:00
Z3 - A
Trainer(s)
Joy Röttger-Brinks
Susan van der Zwan
Opmerkingen
JF2
10:00 - 11:00
Z3 - B
Trainer(s)
Elisabeth Remmelink
Wilrieke Schenning
Opmerkingen