Wedstrijdschema

Overig
MO8-2 - Arnhem MO8-3
08:30
Uit
MO9-3 - Arnhem MO9-3
08:30
Uit
MO10-1 - Zutphen MO10-2
08:45
Thuis
Fluiten: Veere Jansen en Bente van Kouwen
MO10-3 - Oude IJsselstreek MO10-1
08:45
Thuis
Fluiten: Jill Renner en Maud Rutten
MO8-1 - Zutphen MO8-3
08:45
Thuis
Fluiten: Fleur Gerritsen en Kiki Rikken
MO9-4 - Oude IJsselstreek MO9-1-mix
08:45
Thuis
Fluiten: Jasmijn Schoemaker en Fay Tiemensma Let op opmerking
MO8-3MIX - Oosterbeek MO8-1
09:15
Uit
MO8-4 - Oosterbeek MO8-3
09:15
Uit
MO10-2 - Doetinchem MO10-2
10:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MO10-2 - Doetinchem MO10-2
10:00
Uit
MO12-2 - Arnhem MO12-4
10:00
Uit
MO12-4 - Doetinchem MO12-5
10:00
Thuis
Fluiten: Vianne Boxem en Madelon van der Lugt
MO12-5 - Doetinchem MO12-4
10:00
Uit
MO9-1 - Avanti MO9-1-mix
10:00
Thuis
Fluiten: Jayda Scholten en Yara Breedveld Let op opmerking
MO9-5 - Zutphen MO9-2
10:00
Thuis
Fluiten: Camiel Aaldering en Tijmen Vogelvang Let op opmerking
MO9-2 - Ares MO9-1
10:15
Uit
MO8-6 - WMHC MO8-3
10:30
Uit
MO12-3 - Dieren MO12-2
11:00
Uit
MO16-3 - Twello MO16-2
11:20
Thuis
Fluiten: Julia Brus en Sterre Brus
MO12-1 - Almelo MO12-1
11:30
Thuis
Fluiten: Niki de Vaan en Jikke Deppenbroek
MO14-3 - Arnhem MO14-2
11:50
Uit
MO14-4 - Arnhem MO14-4
11:50
Thuis
Fluiten: Boitumelo Wenink en Lonneke van Nispen
MO16-4 - MHC EDE MO16-4
12:20
Uit
MO16-2 - Hockey Club Twente MO16-3
13:10
Thuis
Fluiten: Sara Allart en Cato Geboers
MO14-1 - Bemmel MO14-1
13:20
Thuis
Fluiten: Floris Jansen en Roderick Endert
MO16-5 - NMHC MO16-8
13:40
Thuis
Fluiten: Roos van Duren en Hedwig Ebbers
MO16-1 - Ares MO16-1
14:30
Uit
MO18-1 - WMHC MO18-3
15:00
Uit
MO18-2 - MHC EDE MO18-3
Afgelast
Thuis
Fluiten: Jasmijn van Duren en Ruben Heilbron Let op opmerking
MO14-2 - MHCBeuningen MO14-2
15:15
Thuis
Fluiten: Frédérique Hoogsteder en Lieke Straat
Overig
JO9-2 - Dieren JO9-1
08:45
Thuis
Fluiten: Suzanne Elsendoorn en Jesslyn van Dijk Let op opmerking
JO14-1 - Dieren JO14-1
09:30
Thuis
Fluiten: Julien Krug en Aiden Cillessen
JO10-1 - MHC EDE JO10-1
10:00
Uit
JO9-1 - Kromhouters JO9-2
10:00
Thuis
Fluiten: Jinte Schulp en Veere Jansen Let op opmerking
JO12-1 - QZ JO12-1
14:00
Uit
JO18-1 - Wijchen JO18-1
14:15
Uit
JO16-1 - Apeldoorn JO16-3
15:30
Thuis
Fluiten: Niek Berenschot en Jaron Hofstra
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten