Wedstrijdschema

Meisjes A
MA1 - SALLAND MA1
15:30
Uit
MA2 - NMHC MA6
16:30
Thuis
Fluiten: Floris Jansen en Valentijn van der Meijden
Meisjes B
MB1 - NMHC MB3
12:15
Uit
MB4 - WMHC MB5
13:45
Thuis
Fluiten: Aniek Straat en Mirthe van Balveren
MB2 - AMHC Upward MB3
14:30
Uit
MB3 - AMHC Upward MB6
15:30
Thuis
Fluiten: Irma Klein Bleumink en Juliette Camstra
Meisjes C
MC1 - Huizen MC1
10:45
Uit
MC3 - Westerduiven MC2
11:15
Thuis
Fluiten: Cathelijne Koppejan en Pleun Krabben
MC4 - HCOB MC6
12:15
Uit
MC2 - AMHC Upward MC4
12:45
Uit
MC5 - Wijchen MC6
14:15
Uit
Meisjes D
MD2 - MHCBeuningen MD1
09:00
Uit
MD1 - AMHC Upward MD1
09:30
Thuis
Fluiten: Diliane Kwadijk en Llewelyn Kwadijk
MD4 - Union MD6
10:45
Uit
MD3 - HCM Arnhem MD7
12:00
Thuis
Fluiten: Emma Pasma en Bente Jordens
Meisjes E
ME3 - HCM Arnhem ME4
09:00
Thuis
Fluiten: Lieve Klein en Femke Arnoldus
ME2 - DHV ME3
09:15
Uit
ME1 - Zevenaar ME4
09:45
Uit
M8E2 - Arnhem M8E4
10:30
Thuis
Fluiten: Roos Derksen en Annabelle Egging
M8E3 - HCOB M8E4
10:30
Thuis
Fluiten: Fabiënne Fles en Jette Hofland
M8E1 - AMHC Upward M8E2
11:30
Uit
Meisjes F
MF2 - Zevenaar MF2
09:00
Thuis
Fluiten: Liz-Anne Eringfeld en Beau Looman
MF6 - HCM Arnhem MF6
09:00
Thuis
Fluiten: Isa Lubbers en Dana Willemsen
MF3 - WMHC MF3
09:30
Uit
MF1 - AMHC Upward MF6
09:45
Uit
MF5 - WMHC MF1
10:00
Thuis
Fluiten: Milou Engelen en Indy Töpfer
MF7 - Oosterbeek MF4
10:00
Thuis
Fluiten: Mandy ter Horst en Nohr van Houts
Jongens B
JB2 - Westerduiven JB2
14:45
Thuis
Fluiten: Ewald te Dorsthorst en Thomas Moone
JB1 - DHV JB2
15:30
Thuis
Fluiten: Ruby Langstraat en Piet Adriaanse
Jongens C
JC2 - Westerduiven JC1
13:00
Thuis
Fluiten: Thijs Roeterink en Noëlle Smit
JC1 - Oosterbeek JC2
13:30
Thuis
Fluiten: Linde Verhagen en Merlijn Mast
Jongens D
JD1 - WMHC JD2
11:30
Thuis
Fluiten: Llewelyn Kwadijk en Lara Rutjes
Jongens E
J8E1 - AMHC Upward J8E1
11:30
Uit
Jongens F
JF1 - WMHC JF2
10:30
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten